1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. Życzymy Bożego Błogosławieństwa, Darów Ducha Św.  i opieki Matki Bożej Zwycięskiej na każdy dzień.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  3. W poniedziałek przeżywamy święto NMP Matki Kościoła.
  4. W przeszłą sobotę przeżywamy w parafii uroczystość I Komunii Św. Pierwsza grupa przystąpi do Komunii św. o godz. 10.00, a druga o godz. 12.00. Spowiedź św. dla dzieci i rodziców w piątek o godz. 16.00.
  5. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Włoch na kanonizację Matki Teresy z Kalkuty. Szczegółowy program można odebrać w biurze parafialnym, zakrystii. Jest także umieszczony na stronie internetowej.
  6. Dzisiaj odbędzie się kolejny toruński „Marsz dla życia i rodziny”. Zapraszamy wszystkich ceniących wartość ludzkiego życia. Rozpoczęcie w katedrze śś. Janów Mszą św. o godzinie 12.30, następnie radosny przemarsz ulicami naszego miasta.
  7. W środę 18 maja pod przewodnictwem Legata Papieskiego ks. kard. Zenona Grocholewskiego, z udziałem pielgrzymów z Polski i świata zostanie poświęcona świątynia Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. O godz. 10.30 przewidziane są koncerty: Eleni, ks. Stefana Ceberka i Macieja Wróblewskiego. Uroczysta Msza św. konsekracyjna rozpocznie się o godz. 15.30.
  8. „Letni wypoczynek z Bogiem” dla ministrantów i lektorów naszej parafii odbędzie się w dniach od 1 do 6 sierpnia br. w Górach Świętokrzyskich. Bliższe informacje u ks. Dawida.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer Tyg. Kat. Niedziela.