1. Witamy i pozdrawiamy, parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy okres wielkanocny.
  2. Trwa miesiąc maj. Nabożeństwa majowe odprawiamy po Mszy św. o godz. 8.00 przy kapliczce Matki Bożej w ogrodzie oraz o godz. 17.30 w kościele.
  3. W poniedziałek przeżywamy święto NMP Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Dzieci, które chciałyby sypać kwiatki podczas procesji Bożego Ciała, zapraszamy na spotkanie organizacyjne czwartek po wieczornej Mszy św. ok. 18.30.Przy figurze św. Antoniego będzie stał kosz, do którego można wrzucać płatki kwiatów, które wykorzystamy podczas Bożego Ciała.
  5. W niedzielę 31 maja odbędzie się w Toruniu Marsz dla Życia. O godz. 12.30 odprawiona zostanie Msza św. w katedrze św. Janów a następnie o godz. 14.00 nastąpi Formowanie Marszu na Rynku Staromiejskim.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy zwłaszcza Niedzielę.

1. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Stanisław Kowalski, zam. przy ul. Wiązowej. Dobry Jezu, a nasz Panie….