WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

1. Witamy parafian, gości i sympatyków naszej parafii na niedzielnej Eucharystii.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w Adorację Najświetszego Sakramentu.
  3. Przez cały tydzień o godz. 18.00 odprawiamy Mszę św. wspólną za zmarłych polecanych na kartkach wspominkowych. Po Mszy św. w ich intencji odmawiamy różaniec, wymieniając imiona i nazwiska zmarłych. Kartki wspominkowe można składać w zakrystii i biurze parafialnym do soboty 8 listopada.
  4. W oktawę uroczystości Wszystkich Świętych możemy uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych. Warunkiem jest stan łaski uświęcającej.
  5. W poniedziałek 3 listopada na godz. 16.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie formacyjne młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.00 – 18.00.
  7. Kolekta gospodarcza w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Jesteśmy w trakcie wykonywania balustrady do schodów. Uzyskaliśmy też pozwolenie na realizowanie dalszych prac związanych z Ogrodami Maryi. Dziękujemy Panu Prezydentowi Michałowi Zaleskiemu za objęcie Honorowego Patronatu nad naszymi pracami, za wszelką życzliwość i pomoc. Wszystkim parafianom dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel. Bóg zapłać.
  8. Przyszła niedziela, to także w całym kościele Dzień Solidarności   z Kościołem prześladowanym.  Tegoroczne ofiary przeznaczone są na pomoc chrześcijanom w Syrii. Po Mszach św. będzie okazja do wsparcia prześladowanych chrześcijan swoją ofiarą.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy kolejny numer tygodnika Niedziela.
  10. Z naszej wspólnoty do wieczności odszedł: śp. Bolesław Płociniczak, l. 91, zam. przy ul. B. Głowackiego. Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie…