1. Dziś rozpoczyna się Adwent, czas oczekiwania na powtórne przyjście Zbawiciela. Msze Święte roratnie sprawować będziemy o godz. 7.00, zapraszamy zwłaszcza dzieci z lampionami aby oświetliły przyjście Zbawiciela Świata. Również na te msze przyjmujemy intencje mszalne.
  2. Dziś przed kościołem odbędzie się zbiórka na cele inwestycyjne. Polecamy ją ofiarności parafian.
  3. Caritas Diecezji Toruńskiej zaprasza na coroczny koncert świąteczny, który odbędzie się 16 grudnia o godz. 15.00 w kościele garnizonowym. Śpiewać będzie Krzysztof Krawczyń. Bilety – cegiełki w cenie 10 zł do nabycia w zakrystii.
  4. W środę o godz. 19.00 w dolnej salce odbędzie spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Wszystkich członków i sympatyków serdecznie zapraszamy.
  5. Również w środę o 19.00 w górnej salce odbędzie się spotkanie Grupy dodatkowej kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlić się będziemy o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne, zaś w I piątek okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży od godz. 16.30 zaś dla dorosłych o 17.30. Po Mszy Św. katecheza dla dorosłych.
  7. W sobotę 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze w naszym kościele o godz. 8.00 i 18.00. Na godz. 18.00 zapraszamy jubilatów, którzy w tym roku obchodzą 25-lecie zawarcia sakramentu małżeństwa wraz z rodzinami. Na Mszy Św. odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  8. W sobotę o godz. 15.30 spotkanie Klubu Seniora w salce parafialnej.
  9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla Kościołów na Wschodzie. Polecamy ją ofiarności parafian.
  10. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, nowy numer „Naszej wspólnoty”. Przed kościołem można również nabyć świece Caritas małe w cenie 5 zł a duże 12 zł a także świąteczne pamiątki przygotowane przez Szkolny Zespół Caritas.
  11. Intencje papieskie na miesiąc grudzień: „Aby społeczeństwo otoczyło opieką osoby dotknięte chorobą AIDS, zwłaszcza dzieci i kobiety, a Kościół pomógł im doświadczyć miłości Bożej”.