1. Dziś rozpoczyna się adwent, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia a zarazem na powtórne przyjście Chrystusa na ziemię. Msze Święte roratnie sprawować będziemy o godz. 7.00. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony. Dziś imieniny obchodzi biskup Andrzej Suski – pamiętajmy o naszym Pasterzu w swoich modlitwach.
  2. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlić się będziemy o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne również z naszej parafii. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00, dla dorosłych od godz. 17.00. Po Mszy Świętej wieczornej katecheza dla dorosłych dotyczące II i III przykazania kościelnego. W pierwszą sobotę odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. W sobotę odbędzie się spotkanie Klubu seniora o godz. 15.30.
  5. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla Kościołom na Wschodzie. W związku z tym nie będzie kolekty inwestycyjnej. Chcących wspomóc materialnie dzieła parafialne prosimy o składanie kopert na kolektę.
  6. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę”, „Zwiastun Różańcowy” i świece wigilijne Caritas; małe w cenie 5zł, duże 12zł. (a także indeksy dla dzieci na Msze roratnie, które przygotowały dzieci ze scholi muzycznej, dochód z nich przeznaczony będzie na potrzeby scholi)
  7. Intencje papieskie na miesiąc grudzień: „Aby wobec coraz bardziej szerzącej się kultury przemocy i śmierci Kościół odważnie krzewił kulturę życia poprzez swoją działalność apostolską i misyjną”.