1. W poniedziałek po Mszy Świętej odbędzie się próba chóru, a w dolnej salce spotkanie parafialnej Caritas i tych wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć w kontynuowaniu korepetycji dla dzieci z naszej parafii. Działalność tą bowiem musieliśmy zawiesić w połowie stycznia z powodu braku chętnych do pomocy. Liczymy na Waszą pomoc!
  2. Spotkanie Wspólnoty Nieustającego Różańca odbędzie się w środę po wieczornej Mszy Świętej.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe, dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży a od 17.00 dla dorosłych, po wieczornej Mszy Świętej nie będzie katechezy dla dorosłych z racji Drogi krzyżowej. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną.
  4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiać będziemy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o g. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o g. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  5. W sobotę zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora o godz. 15.3o. Tam też można będzie uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu do Madjugorie. Przypominamy, iż wyjazd ten odbędzie się w dniach 17-22. 05. Koszt 700zł. Zapisy w zakrystii. Przedpłata w kwocie 300 zł do 10 marca!
  6. Również w sobotę o godz. 10.00 odbędzie się próba scholi.
  7. W następną niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Polskich Misjonarzy „Ad gentes”. Polecamy ją ofiarności parafian.
  8. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  9. Intencja papieska na miesiąc marzec: „Aby we wszystkich krajach świata bardziej ceniono i uznawano rolę kobiet”.