1. W poprzednią niedzielę podczas zbiórki do puszek na obiady dla dzieci z biednych rodzin naszej parafii, uczących się w Zespole Szkół nr 24 zebraliśmy 5570,03 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. W poniedziałek obchodzimy święto Katedry świętego Piotra Apostoła, a we wtorek wspomnienie bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana naszej diecezji.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  4. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. na godz. 15.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  5. Z inicjatywy Klubu Seniora jest organizowana pielgrzymka do najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Francji (Paryż, Lourdes, La Salatte). Termin pielgrzymki 29.05 – 6.06, koszt 1900 zł + 40 euro. Zapisy i przedpłatę w wysokości 800 zł. przyjmujemy w zakrystii. Więcej informacji można uzyskać w gablocie.
  6. Wspólnoty Żywego Różańca organizują pielgrzymkę do sanktuarium w Kaliszu. Wyjazd 13 marca, kosz 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  7. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.