1. Podczas zbiórki w zeszłą niedzielę na budowę pomnika bł. Jerzego Popiełuszki zebraliśmy 1415,11 zł. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za złożone ofiary.
 2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
 3. Rozpoczęliśmy już spowiedź wielkanocną. Dlatego przypominamy, że można oddawać kartki podczas spowiedzi. Jeśli ktoś jeszcze jej nie posiada, można ją odebrać w zakrystii.
 4. Klub Seniora naszej parafii organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch w dniach 28 maja do 5 czerwca. W planie pielgrzymki znajdują się m.in.: Asyż, Monte Casino, Rzym, Orvieto, Wenecja i Mariazell. Koszt pielgrzymki 1750 zł. i 85 euro. Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii oraz telefonicznie (numer tel. 724 157 235, 603 791 844).
 5. Na próbę chóru zapraszamy w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
 6. W sobotę obchodzić będziemy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Jest to dzień modlitw za mężczyzn i ojców oraz za ich misję w Kościele, rodzinach i świecie. Tego dnia swoje imieniny obchodzi także Ks. Bp. Józef Szamocki. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 7. Spotkania dla klas gimnazjalnych odbędą się w następujące dni: dla klas I w piątek o godz. 17.00, dla klas II w czwartek o godz. 16.30, a dla klas III we wtorek również o godz. 16.30.
 8. Spotkanie dla klas I ponadgimnazjalnych we wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
 9. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
 10. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie również w sobotę na godz. 11.00 do salki parafialnej.
 11. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę „Ad Gentes”, tzn. Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Dlatego tego dnia odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz polskich misjonarzy. Polecamy ją Waszej ofiarności.
 12. Rodziców, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
 13. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały informacje o sposobie przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Toruńskiej. Nas nic to nie kosztuje, a innym możemy pomóc. Dlatego prosimy o wsparcie tego dzieła.
 14. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.