1. Jak co roku, podczas Wielkiego Postu, do głębszej refleksji, mają nam pomagać nabożeństwa złączone z tym czasem. Już dziś serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15. W piątki o godz. 16.30 Droga krzyżowa dla dzieci, o 17.30 dla dorosłych a o 19.00 dla młodzieży. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  2. W poniedziałek we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes modlić się będziemy za chorych. Nie będzie dodatkowego nabożeństwa, gdyż odbyło się ono podczas rekolekcji.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej próba chóru.
  4. W czwartek obchodzić będziemy Święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  5. W następną niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Polskich Misjonarzy „ad gentes”. Polecamy ją ofiarności parafian.
  6. W dniach 22-25 maja pod patronatem Klubu Seniora organizujemy pielgrzymkę do Wilna i Trok. Przyjmujemy już zapisy. Koszt całkowity około 450 zł. Zaliczka 150 zł. Zgłoszenia w zakrystii. Szczegóły podane zostaną na kolejnym spotkaniu Klubu Seniora za dwa tygodnie.
  7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Zwiastun Różańcowy” w cenie 50 gr. i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  8. Intencje papieskie na miesiąc luty: „Aby nie odsuwano na margines społeczeństwa ludzi upośledzonych psychicznie, lecz szanowano ich i z miłością pomagano im żyć godnie w ich sytuacji fizycznej i społecznej”.