1. Dziś na wszystkich Mszach rozpoczynamy misje święte. Naszymi duchowymi przewodnikami są ojcowie paulini. Zachęcamy do udziału misjach!!! W kościele z przodu i pod chórem są jeszcze wyłożone broszury z ich programem.
  2. Dziś na Mszę przynosimy Pismo Święte. O g. 15.oo odprawimy Mszę św. w intencji Żywego Różańca, a po niej zapraszamy jego członków na spotkanie formacyjne do salki. Natomiast w kościele będzie miało miejsce spotkanie dla małżeństw niesakramentalnych. O g. 17.15 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. Dzieci i młodzież od niedzieli do środy będą przeżywali szkolne rekolekcje wielkopostne. Rodziców prosimy o zapoznanie się z ich programem.
  4. W poniedziałek na Msze przynosimy świece. Nastąpi bowiem odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego. Po wieczornej Mszy – nauka stanowa dla kobiet.
  5. We wtorek po wieczornej Mszy św. będzie nauka stanowa dla mężczyzn.
  6. W środę o g. 8.oo odprawimy Mszę w intencji chorych, samotnych, wdowców i wdów, osób starszych. Udzielimy też sakramentu namaszczenia chorych. Natomiast podczas Mszy o g. 18.oo nastąpi uroczyste odnowienie sakramentu małżeństwa.
  7. Czwartek będzie dniem pojednania i spowiedzi. Spowiadać będziemy w godzinach: 7.oo-8.oo, 9.oo-12.oo, 16.oo-18.oo i 19.oo-20.oo.
  8. Piątek to Dzień Krzyża. Na Msze przynosimy krzyże. Tego dnia nie będzie dodatkowej okazji do spowiedzi! (chociaż jest to 1. piątek m-ca). Dzieci zapraszamy na nabożeństwo pokutne z Komunią św. o g. 16.3o. Wszystkich natomiast – na jedyną tego dnia drogę krzyżową ulicami parafii. Początek o g. 20.3o.
  9. Sobota będzie Dniem Rodzin. Odwiedzimy też chorych z posługą sakramentalną. Zapraszamy do kościoła o g. 7.15 na wspólną modlitwę różańcową i rozmyślanie – zgodnie z prośbą Maryi w Fatimie (1.sobota m-ca).
  10. W niedzielę nastąpi zakończenie Misji, rozesłanie do ewangelizacji, zgłoszenie do ruchów kościelnych.
  11. Towarzystwo Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej organizuje pielgrzymkę do Wilna w terminie 14-19 maja. Informacje pod numerem telefonu: 056_6235711.
  12. Papieska intencja modlitewna na marzec:
    „Aby Słowo Boże było coraz bardziej słuchane,
    kontemplowane, miłowane i przeżywane”.