1. Zapraszamy na Msze Święte roratnie, które odprawiamy o godz. 7.00. Również na te msze przyjmujemy intencje mszalne.
  2. Dziś przed kościołem odbędzie się zbiórka na pomoc dla Kościołów na Wschodzie. Polecamy ją ofiarności parafian.
  3. Zbiórka na fundusz inwestycyjny wyniosła 6.730 zł. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne: „Bóg zapłać”.
  4. W poniedziałek godz. 19.00 spotkanie osób, które chcą pomagać przy korepetycjach dla dzieci z naszej parafii.
  5. W czwartek w dwóch grupach o godz. 16.30 i 19.00 odbędzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas drugich gimnazjum, zaś w piątek o godz. 16.30 i 19.00 dla klas pierwszych gimnazjum.
  6. W sobotę w kościele odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w dwóch grupach o godz. 9.00 i 10.00. Obecność dzieci obowiązkowa.
  7. Również w sobotę na godz. 18.00 zapraszamy jubilatów, którzy w tym roku obchodzą 50-lecie zawarcia sakramentu małżeństwa wraz z rodzinami. Na Mszy Św. odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  8. Z inicjatywy parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w sobotę wieczorem i przez całą następną niedzielę przeprowadzana będzie zbiórka żywności i pieniędzy na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci i rodzin ubogich z naszej parafii. Żywność można będzie składać w koszu przy figurze św. Antoniego, natomiast ofiary pieniężne na zakup artykułów żywnościowych – do skarbonki przy tej figurze.
  9. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, nowy numer „Naszej wspólnoty”. Przed kościołem można również nabyć świece Caritas małe w cenie 5 zł a duże 12 zł.
  10. Intencje papieskie na miesiąc grudzień: „Aby społeczeństwo otoczyło opieką osoby dotknięte chorobą AIDS, zwłaszcza dzieci i kobiety, a Kościół pomógł im doświadczyć miłości Bożej”.