1. W dzisiejszą niedzielę zbieramy do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 7.00. Na te Msze św. przyjmujemy również intencje mszalne. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru.
  4. We wtorek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte sprawujemy o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  5. W środę spotkanie dla klas III gimnazjum o godz. 16.30 lub 19.00, a dla klas I gimnazjum w piątek o tej samej porze.
  6. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Również w sobotę odbędzie się spotkanie Klubu seniora o godz. 15.30.
  8. W sobotę na wieczorną Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej parafii, które w bieżącym roku obchodzą swój jubileusz 10-lecia. Do udziału w tej Mszy św. zachęcamy także rodziny jubilatów.
  9. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można będzie składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego.
  10. Pan organista i Pan kościelny roznoszą poświęcone opłatki wigilijne. Ze strony parafii tylko oni mają stosowne upoważnienie.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę”, inne czasopisma oraz świece wigilijne Caritas (małe w cenie 5zł, duże 12zł).