1. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na pomoc dla Kościołów na Ukrainie i Białorusi. Dlatego zwracamy się z prośbą o materialne wsparcie tej akcji, jednocześnie składamy serdeczne podziękowania.
  2. Trwamy w adwencie. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 7.00. Na te Mszę św. przyjmujemy także intencje mszalne. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. Osoby, które w kwietniu pragną uczestniczyć w pielgrzymce do Ziemi Świętej zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie dziś o godz. 16.00 w salce parafialnej. Na spotkaniu będzie obecny przewodnik pielgrzymki ks. dr. Dariusz Iwański. Będzie można wpłacić II ratę w wysokości 500 zł. Prosimy także o przyniesienie paszportów.
  4. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zapraszamy na Mszę św. we wtorek na godz. 18.00, a następnie na spotkanie do salki parafialnej.
  5. W czwartek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte sprawujemy o godz. 7.00, 8.00 i 18.00.
  6. Wszystkie małżeństwa, które w bieżącym roku obchodzą swój jubileusz 25-lecia małżeństwa zapraszamy na Mszę św. w piątek 9 grudnia na godz. 18.00. Podczas tej Mszy św. jubilaci będą mogli odnowić przysięgę małżeńską. Do udziału w tej Mszy św. zachęcamy także rodziny jubilatów. Z racji jubileuszu ks. prałat udzielił jubilatom i rodzinie dyspensy od potraw mięsnych.
  7. Uczniów z klas II gimnazjum zapraszamy na spotkanie w środę, zaś z klas I gimnazjum w piątek o godz. 16.30 lub 19.00.
  8. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora. Odbędzie się ono w sobotę o godz. 15.30.
  9. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można będzie składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego.
  10. W imieniu Caritas Diecezji Toruńskiej serdecznie zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu Haliny Kunickiej, który odbędzie się w niedzielę 18 grudnia o godz. 15.00 w Kościele Garnizonowym. Bilety cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w zakrystii.
  11. Przypominamy, że są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w lutym przyszłego roku. Informacje w gablocie przed kościołem.
  12. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Są także do nabycia wigilijne świece Caritas w cenie: małe 5 zł, duże 12 zł.