1. W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w tym dniu o godz. 8.00, 10.00, 16.30 i 18.00. Przypominamy, że obowiązkiem chrześcijanina jest uczestnictwo w tym dniu we Mszy świętej. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na misje.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Już dziś wspomnijmy o zobowiązaniach, które były powzięte przez naszych rodziców i starajmy się odpowiedzieć jak je realizujemy.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy o święte i nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii.
  4. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
    Plan kolęd:

• 3 stycznia (niedziela) dokończenie ul. Lelewela, ul. Czarlińskiego oraz ul. Piaskowa
    • 4 stycznia (poniedziałek) ul. Wybickiego parzyste 10-20 c (bez wieżowców)
    • 5 stycznia (wtorek) ul. Wybickiego parzyste od 22 do końca
    • 7 stycznia (czwartek) ul. Wybickiego 19, 21, 23, stare budownictwo
    • 8 stycznia (piątek) PCK blok 24-28a, Żelazna (bez wieżowca) – zmiana
    • 9 stycznia (sobota) ul. Kołłątaja nieparzyste od 1 do 31a
    • 10 stycznia (niedziela) wieżowce na ul. Wybickiego, Żelaznej i Młodzieżowej
    • 11 stycznia (poniedziałek) dokończenie ul. Kołłątaja numery nieparzyste oraz parzyste 2-18b
  5. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.