1. We wtorek uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w tym dniu o godz. 8.00, 10.00, 16.30 i 18.00. Przypominamy, że obowiązkiem chrześcijanina jest uczestnictwo w tym dniu we Mszy świętej. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na Misje Święte.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego. Już dziś wspomnijmy o zobowiązaniach, które były powzięte przez naszych rodziców i starajmy się odpowiedzieć jak je realizujemy.
  3. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
    Plan kolęd:

• 4 stycznia (niedziela) – ul. Podgórna parzyste i nieparzyste od 13 do 33.
    • 5 stycznia (poniedziałek) – ul. Podgórna nieparzyste od 35 do końca, ul. św. Mikołaja i Kilińskiego
    • 7 stycznia (środa) – ul. Głowackiego 4-10
    • 8 stycznia (czwartek) – ul. Głowackiego 12-26 i stare budownictwo
    • 9 stycznia (piątek) – ul. Głowackiego 30-38
    • 10 stycznia (sobota) – ul. Kołłątaja nieparzyste od 1 do 27
    • 11 stycznia (niedziela) – ul. Kołłątaja nieparzyste od 29-31e i parzyste od 2 do 18b
    • 12 stycznia (poniedziałek) – ul. Kołłątaja od 20, 22 i Głowackiego 40-44
  4. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  5. Intencje papieskie na miesiąc styczeń: „Aby rodzina była zawsze miejscem wychowania do miłości, rozwoju osobistego i przekazywania wiary”.