• Dzisiejsza zbiórka przed kościołem jest przeznaczona na potrzeby Misji i misjonarzy „ad gentes”. Polecamy ją ofiarności parafian.
  • Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15. W piątki o godz. 16.30 na Drogę krzyżową dla dzieci, o 17.30 dla dorosłych a o 19.00 dla młodzieży. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  • W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej próba chóru.
  • Oddział Rejonowy Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie otwarte z ks. dr. hab. Czesławem Kurstrą na temat: „Czystość przedmałżeńska jako wartość”. Odbędzie się ono we wtorek 19 lutego o godz. 18.00 w Centum Dialogu Społecznego przy ul. Łaziennej 22.
  • W sobotę 23.02 o godz. 15.30 kolejne spotkanie Klubu Seniora.
  • W następną niedzielę zostanie zorganizowana przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich naszej parafii zbiórka do puszek na dożywianie dzieci z ubogich rodzin a uczących się w zespole Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności parafian.
  • W dniach 22-25 maja pod patronatem Klubu Seniora organizujemy pielgrzymkę do Wilna i Trok. Przyjmujemy już zapisy. Koszt całkowity około 450 zł. Zaliczka 150 zł. Zgłoszenia w zakrystii. Szczegóły podane zostaną na kolejnym spotkaniu Klubu Seniora za tydzień.
  • Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Zwiastun Różańcowy” w cenie 50 gr. i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  • Intencje papieskie na miesiąc luty: „Aby nie odsuwano na margines społeczeństwa ludzi upośledzonych psychicznie, lecz szanowano ich i z miłością pomagano im żyć godnie w ich sytuacji fizycznej i społecznej”.