1. Dziś przed kościołem zbieramy do puszek na pomoc polskim misjonarzom „Ad Gentes”. Polecamy ją ofiarności.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca i rodziców, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy dziś na Mszę św. na godz. 15.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe, dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od 17.00 dla dorosłych, po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  5. Spotkanie Klubu Seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.30 w salce parafialnej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
  6. Kandydatów na ministrantów zapraszamy również w sobotę na spotkanie na godz. 10.00 do kościoła.
  7. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Francji (Paryż, Lourdes, La Salatte). Termin pielgrzymki 29.05 – 6.06, koszt 1900 zł + 40 euro. Zapisy i przedpłatę w wysokości 800 zł. przyjmujemy w zakrystii. Więcej informacji można uzyskać w gablocie.
  8. Wspólnoty Żywego Różańca organizują pielgrzymkę do sanktuarium w Kaliszu. Wyjazd 13 marca, kosz 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.