1. Dziś obchodzimy Dzień modlitwy i solidarności z misjonarzami. Dlatego przed kościołem zbieramy do puszek na misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes”. Dziękujemy za złożone ofiary.
  2. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii, które uczą się w Zespole Szkół nr 24 zebraliśmy 6960,47 zł. Pozwoli to na przygotowanie obiadów dla 23 dzieci do końca roku szkolnego. Dziękujemy za złożone ofiary.
  3. Wspólnotę Nieustającego Różańca zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 18.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki: dla dzieci o godz. 16.30 (dzieci przygotowujące się do I Komunii św. obowiązkowo na 3 nabożeństwach w ciągu Wielkiego Postu), dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  5. Z radością informujemy, że w naszym kościele będą przechowywane i oddane do publicznej czci relikwie bł. Jana Pawła II. Uroczystego wprowadzenia relikwii dokona Ks. Biskup Andrzej Suski w przyszłą niedzielę 11 marca podczas sumy parafialnej o godz. 8.30. Po wprowadzeniu będziemy w każdy czwartek po wieczornej Mszy św. odmawiać litanię do naszego Rodaka i oddawać cześć poprzez ucałowanie jego relikwii. Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tej Mszy św.
  6. Próba chóru w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
  7. Uczniów z klasy I gimnazjum zapraszamy na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania w piątek na godz. 16.30 lub 19.00.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje dla uczniów Zespołu Szkół nr 24. Dlatego uczniów klas podstawowych zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą rekolekcje na godz. 11.00, zaś z klas gimnazjalnych na godz. 9.45.
  9. Przed kościołem można nabyć numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.