1. W dniach 18-25 stycznia obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej ważnej intencji w naszych modlitwach.
  2. W sobotę o godz. 12.oo do salki zapraszamy Parafialny Zespół Caritas.
  3. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
    Plan kolęd:

• 20 stycznia (niedziela) – ul. Wybickiego (parzyste) od 22 do 40b oraz 19
    • 21 stycznia (poniedziałek) – ul. Wybickiego 21 i 23 oraz stare budownictwo i Ogrodowa
    • 22 stycznia (wtorek) – ul. Dekerta
    • 23 stycznia (środa) – ul. Młodzieżowa (wieżowiec) 19 do 25
    • 24 stycznia (czwartek) – ul. PCK (bez wieżowca) oraz Młodzieżowa (bez wieżowców) i Rejtana
    • 25 stycznia (piątek) – ul. PCK (wieżowiec) 24-28a oraz Kilińskiego (nieparzyste)
    • 26 stycznia (sobota) – ul. Lelewela parzyste od 2 do 10b oraz nieparzyste od 1 do 19
    • 27 stycznia (niedziela) – ul. Lelewela parzyste od 12 do 50 oraz dodatkowe zgłoszenia
    • 28 stycznia (poniedziałek) – ul. Kilińskiego (parzyste) oraz Czarlińskiego
  4. W sobotę o godz. 15.30 kolejne spotkanie Klubu Seniora. Serdecznie zapraszamy.
  5. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  6. Papieska intencja modlitewna na styczeń:
    „Aby Kościół usilniej dążył do pełnej, widzialnej jedności, ukazując w ten sposób coraz lepiej swoje oblicze wspólnoty miłości, która odzwierciedla jedność Ojca, Syna i Ducha Świętego”.