1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00 a w niedziele od 14.15.
    Plan kolęd:

• 18 stycznia (niedziela) Żelazna cała i Wybickiego wieżowiec
    • 19 stycznia (poniedziałek) Legionów nieparzyste
    • 20 stycznia (wtorek) Legionów parzyste i Żwirki i Wigury
    • 21 stycznia (środa) Wiązowa nieparzyste
    • 22 stycznia (czwartek) Wiązowa parzyste i Młodzieżowa 19-25
    • 23 stycznia (piątek) Dekerta
    • 24 stycznia (sobota) Grudziądzka 55-57
    • 25 stycznia (niedziela) Grudziądzka (oprócz wieżowców 55-61a!)
    • 26 stycznia (poniedziałek) Grudziądzka 57a-61
  2. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie otwarte z prof. dr. hab. Wojciechem Polakiem z Instytutu Politologii UMK, autorem książki pt. „Szkice z najnowszej historii Torunia”. Spotkanie odbędzie się 20 stycznia o godz. 18.00 w Centrum Dialogu Społecznego im. Jana Pawła II w Toruniu przy ul. Łaziennej 22.
  3. W sobotę o godz. 15.30 w salce katechetycznej odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Seniora na które serdecznie zapraszamy.
  4. W przyszłą niedzielę kazania będzie głosił ks. Aleksander Orzech pallotyn o swoich doświadczeniach pracy w Kościele na Wschodzie. Po mszach odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel.
  5. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.