Ogłoszenia Duszpasterskie
II Niedziela Zwykła B

 1. Dzisiejsza kolekta przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Polecamy ją ofiarności Parafian.
 2. W środę rozpocznie się Tydzień powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich (Mt 18,20). Tę sprawę polecajmy Panu Bogu również w osobistych modlitwach.
 3. W każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy Parafian do wspólnej modlitwy.
 4. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do trwania na modlitwie przed Panem Jezusem!
 5. Trwają wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę, przygotowanie krzyża, świec, kropidła i wody święconej (można ją czerpać z pojemnika postawionego przy figurze św. Antoniego), a dzieci i młodzież szkolną o przygotowanie zeszytów z religii. W dni powszednie kolędy rozpoczynamy o godz. 16.oo, w soboty – o 15.oo, zaś w niedziele – o 14.15.
  PLAN KOLĘD:
  [list=i]

 6. 15 I (niedziela) – Legionów (numery parzyste) i Żwirki i Wigury oraz Dekerta (bez wieżowca)
 7. 16 I (poniedziałek) – Lelewela (numery nieparzyste) oraz 2, 8, 26 i 28
 8. 17 I (wtorek) – Lelewela (pozostałe numery parzyste)
 9. 18 I (środa) – Wiązowa
 10. 19 I (czwartek) – Dekerta (wieżowiec) i
 11. Ogrodowa 20 I (piątek) – Chodkiewicza (oprócz 12) i Kilińskiego
 12. 21 I (sobota) – Grudziądzka 35-101 (bez wieżowców) i Wybickiego 10B-E i 14-16B
 13. 22 I (niedziela) – Żelazna wieżowiec 11/11A i Wybickiego wieżowiec 18/18A oraz
 14. Chodkiewicza 12
 • Przed kościołem można nabyć Niedzielę, Naszą Wspólnotę i inne czasopisma religijne.
 • Papieska intencja modlitewna na styczeń:
  Aby dążenie chrześcijan do pełnej jedności przyczyniało się do pojednania i pokoju między wszystkimi narodami świata.[/list]