1. Zapraszamy na Msze Święte roratnie, które odprawiamy o godz. 7.00. Również na te msze przyjmujemy intencje mszalne.
  2. Z inicjatywy parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich dziś przeprowadzana jest zbiórka żywności i pieniędzy na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci i rodzin ubogich z naszej parafii. Żywność można będzie składać w kosztu przy figurze św. Antoniego, natomiast ofiary pieniężne na zakup artykułów żywnościowych – do skarbonki przy tej figurze. W środę o godz. 16.30 sprawowana będzie Msza Święta w intencji ofiarodawców.
  3. Od dziś przez cały tydzień trwać będą kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. Z tej okazji wspólnota Kościoła Domowego zaprasza na Mszę świętą w środę 19 grudnia na godz. 19.00.
  4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie dla drugich klas szkół ponadgimnazjalnych w ramach przygotowania do małżeństwa i rodziny, a w piątek o godz. 19.00 dla klas pierwszych ponadgimnazjalnych.
  5. Zachęcamy do skorzystania ze Spowiedzi przedświątecznej w piątek i sobotę od godz. 16.00. Informujemy też, że w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia nie posługujemy w konfesjonałach.
  6. Pan kościelny i Pan organista zakończyli już roznoszenie opłatków świątecznych. Można się w nie jeszcze zaopatrzyć w zakrystii.
  7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, nowy numer „Naszej wspólnoty”. Przed kościołem można również nabyć świece Caritas małe w cenie 5 zł a duże 12 zł.
  8. Podobnie jak dwa tygodnie temu, młodzież ze Szkolnego Koła Caritas będzie sprzedawała pamiątki świąteczne własnoręcznie przygotowane. Pieniądze z tego dzieła przeznaczone są na paczuszki dla chorych z naszej parafii.
  9. Intencje papieskie na miesiąc grudzień: „Aby społeczeństwo otoczyło opieką osoby dotknięte chorobą AIDS, zwłaszcza dzieci i kobiety, a Kościół pomógł im doświadczyć miłości Bożej”.