1. Dziś odbywa się zbiórka na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego. Polecamy ją ofiarności. Za ofiarodawców ks. Mariusz Wojnowski będzie sprawował Mszę Świętą we wtorek o godz. 16.30.
  2. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 7.00. Na te Msze św. przyjmujemy również intencje mszalne. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. W każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na kolejne próby chóru.
  4. Spotkanie dla uczniów klas I ponadgimnazjalnych we wtorek o godz. 19.00 w salce parafialnej, natomiast dla klas II ponadgimnazjalnych w piątek również o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. Uczniów klas II gimnazjum zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 16.30 lub 19.00.
  6. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. W przyszłą sobotę 19 grudnia odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  8. Również w sobotę na wieczorną Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej parafii, które w bieżącym roku obchodzą swój jubileusz 50-lecia. Do udziału w tej Mszy św. zachęcamy także rodziny jubilatów.
  9. W imieniu Caritas Toruń serdecznie zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego, który odbędzie się w niedzielę 20 grudnia o godz. 15.00 w Kościele Garnizonowym. Bilety cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w zakrystii.
  10. Pan organista i Pan kościelny zakończyli już roznoszenie opłatków wigilijnych. Można je jeszcze nabyć na chórze i w zakrystii.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę”, inne czasopisma oraz świece wigilijne Caritas (małe w cenie 5zł, duże 12zł).