1. W dzisiejszym dniu zbieramy na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego. Za wszystko składamy serdeczne podziękowania. Za ofiarodawców ks. Mariusz Wojnowski odprawi Mszę św. we wtorek o godz. 16.30.
  2. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 7.00. Na te Msze św. przyjmujemy również intencje mszalne. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. Uczniów klasy III gimnazjum zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16.30 w kościele.
  4. Uczniów klas ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkanie przygotowujące do życia w rodzinie i małżeństwie w następujące dni: z klas II w piątek o godz. 19.00, natomiast z klas III w środę o godz. 18.30.
  5. Młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną zapraszamy na spotkania z Biblią. Odbywają się one w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  6. W sobotę na wieczorną Mszę św. na godz. 18.00 zapraszamy wszystkie małżeństwa, które w bieżącym roku obchodzą swój jubileusz 50-lecia małżeństwa. Do udziału w tej Mszy św. zachęcamy także rodziny jubilatów.
  7. Wszystkie dzieci zachęcamy do włączenia się w działalność kółka misyjnego. Spotkanie odbędzie się jutro w poniedziałek w salce parafialnej o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na dzień skupienia w sobotę na godz. 13.00. Rozpocznie się on sakramentem pokuty, a zakończy Mszą św. z konferencją.
  9. Informujemy, że biuro pielgrzymkowe Kaszub Travel organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Odbędzie się ona w dniach 5 – 12 lutego przyszłego roku, cena 3300 zł. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii.
  10. W imieniu Caritas Diecezji Toruńskiej serdecznie zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu Czerwonych Gitar, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 grudnia o godz. 15.00 w Kościele Garnizonowym. Bilety cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w zakrystii.
  11. Pan organista i Pan kościelny zakończyli już roznoszenie opłatków wigilijnych. Można je jeszcze nabyć na chórze i w zakrystii.
  12. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Są także do nabycia wigilijne świece Caritas w cenie: małe 6 zł, duże 15 zł.