1. W dzisiejszym dniu Stowarzyszenie Rodzin Katolickich i Caritas parafialne zbiera na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego. Za wszystko składamy serdeczne podziękowania. Za ofiarodawców ks. Mariusz odprawi Mszę św. w czwartek o godz. 16.30.
  2. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki do puszek na pomoc dla Kościołów na Ukrainie i Białorusi zebraliśmy 3100 zł. Jeszcze raz składamy wszystkim serdeczne podziękowania.
  3. Trwamy w adwencie. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do piątku o godz. 7.00. Na te Mszę św. przyjmujemy także intencje mszalne. Dzieci zachęcamy, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  4. Uczniów z klasy III gimnazjum oraz wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 16.30 do kościoła.
  5. Uczniów z I klas ponadgimnazjalnych zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  6. Wszystkie małżeństwa, które w bieżącym roku obchodzą swój jubileusz 50-lecia małżeństwa zapraszamy na Mszę św. w piątek 16 grudnia na godz. 18.00. Podczas tej Mszy św. jubilaci będą mogli odnowić przysięgę małżeńską. Do udziału w tej Mszy św. zachęcamy także rodziny jubilatów. Z racji jubileuszu ks. prałat udzielił jubilatom i rodzinie dyspensy od potraw mięsnych.
  7. Dzieci przygotowujące się do przystąpienia do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie wraz z rodzicami, które odbędzie się w sobotę w dwóch grupach o godz. 9.00 i 10.00.
  8. W imieniu Caritas Diecezji Toruńskiej serdecznie zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu Haliny Kunickiej, który odbędzie się w niedzielę 18 grudnia o godz. 15.00 w Kościele Garnizonowym. Bilety cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w zakrystii.
  9. Pan organista i Pan kościelny zakończyli już roznoszenie opłatków wigilijnych. Można je jeszcze nabyć na chórze i w zakrystii.
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Są także do nabycia kalendarze na rok 2012 wydane przez toruńskie seminarium w cenie 6 zł oraz wigilijne świece Caritas w cenie: małe 5 zł, duże 12 zł.
  11. Caritas naszej parafii zwraca się z ogromną prośbą. Jedna z naszych podopiecznych jest osobą niepełnosprawną i potrzebuje wózek inwalidzki. Rodzina otrzymała dofinansowanie, ale brakuje jeszcze 1200 zł (jako tzw. wkład własny). Dlatego poszukujemy sponsora(rów) na zakup wózka inwalidzkiego. Wszelkie informacje te. 506 913 671. Serdecznie dziękujemy za dobre serce.