1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych na skutek pożaru w Kamieniu Pomorskim i ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech. W zeszłym tygodniu na cele dobroczynne zebraliśmy 1336 zł. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne: Bóg zapłać.
  2. Dziś o godz. 15.00 Msza Święta dla członków wspólnoty Żywego Różańca a po niej w salce spotkanie formacyjne.
  3. Od jutra rozpoczynamy próby dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Odbędą się one w dwóch grupach: grupa I: jutro od 16-17.oo, grupa druga we wtorek od 16.15 do 17.15.
  4. W środę na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie klasy II ponadgimnazjalne.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę o godz. 7.15 różaniec fatimski. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy 9 maja.
  6. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy codziennie o godz. 17.30.
  7. Z inicjatywy Wspólnoty Nieustającego Różańca organizowany jest wyjazd do Częstochowy w dniach 2-3 maja połączony z nocnym czuwaniem. Wyjazd 2 maja o godz. 9.00. Koszt 70zł. Zapisy w zakrystii.
  8. Przed kościołem można nabyć świąteczny numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  9. Intencje papieskie na miesiąc maj: „Aby wierni świeccy oraz wspólnoty chrześcijańskie w odpowiedzialny sposób zabiegali o powołania kapłańskie i zakonne”.