1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na Mszę św. w przyszłą niedzielę o godz. 15.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
  2. Jutro obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, zaś w środę święto św. Marka Ewangelisty.
  3. Uczniów klas II gimnazjum zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 16.30 lub 19.00 do salki parafialnej.
  4. Zbiórka służby liturgicznej w najbliższą sobotę o godz. 11.00.
  5. Na kolejne spotkanie Klubu Seniora zapraszamy w sobotę o godz. 15.30 do salki parafialnej.
  6. Z inicjatywy Klubu Seniora organizowana jest pielgrzymka na północ Polski. Na trasie pielgrzymki znajdą się m.in.: Pelplin, Matemblewo, Sianowo, Szymbark, Gdańsk, Sopot i Gdynia. Termin pielgrzymki 2 – 6 czerwca, koszt 650 zł. Zapisy i bliższe informacje w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  7. Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje 9 czerwca jednodniową pielgrzymkę do Górki Klasztornej. Koszt pielgrzymki 40 zł, zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  8. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, miesięcznik „List” oraz inne czasopisma religijne.