1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw w intencji kierowców i poruszających się po drogach.
  2. Jutro będziemy obchodzili liturgiczną uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, a w środę – święto św. Marka Ewangelisty.
  3. W sobotę odbędzie się pielgrzymka autokarowa do sanktuarium w Oborach. Wyjazd – z przed kościoła o g. 8.3o.
  4. W przyszłą niedzielę o g. 15.oo zapraszamy na Mszę św. wszystkich czcicieli MB Różańcowej. Po niej w salce odbędzie się spotkanie formacyjne członków Wspólnoty Żywego Różańca.
  5. Zbiórka na cele dobroczynne w Niedzielę Miłosierdzia Bożego wyniosła 2550, 30 zł. Pieniądze zostały przekazane Caritas Diecezji Toruńskiej.
  6. z kroniki inwestycyjnej:
    Prace przy zmianie dachu przebiegają planowo. Od strony ogrodu zdjęto część dachówek, wymieniono belkę nośną i część łat, położono specjalną folię.

7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, miesięcznik „List” i inne czasopisma religijne. Natomiast „Nasza Wspólnota” jest wyłożona z tyłu kościoła. Prosimy o zabranie jej do domu – szczególnie kierowców.
  8. Papieska intencja modlitewna na kwiecień:
    „Aby każdy chrześcijanin, przyjmując światło Ducha Świętego i poddając się Jego kierownictwu, wiernie i z entuzjazmem odpowiadał na powszechne powołanie do świętości”.