1. Dziś przed kościołem zbierane są podpisy o przywrócenie dnia wolnego od pracy w Święto Trzech Króli.
  2. W środę o godz. 16.30 lub o 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III w kościele. Wyjątkowo zaś w czwartek o godz. 19.00 w salce spotkanie dla klas pierwszych ponadgimnazjalnych.
  3. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Pamiętajmy w modlitwach zwłaszcza o ojcach rodzin.
  4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiać będziemy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o g. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o g. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Medjugorie. Odbędzie się on w dniach 17-22. 05. Koszt 700zł. Zapisy w zakrystii. Przedpłata w kwocie 300 zł do 20 marca!
  6. W przyszłą sobotę o godz. 15.30 spotkanie Klubu Seniora.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje dla dzieci o godz. 11.00 zaś dla młodzieży o godz. 9.45 z Zespołu Szkół nr 24 oraz z przedszkoli leżących na terenie naszej parafii. Tradycyjnie, rekolekcje dla dorosłych odbywać się będą od niedzieli 29 marca zaś dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych 5 kwietnia.
  8. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  9. Wspólnota Nieustającego Różańca organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu w dniu 21 marca. Koszt 35 zł. Zapisy w zakrystii.
  10. Organizujemy również parafialny wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Doliny Śmierci w Bydgoskim Fordonie w Niedzielę Palmową (5 kwietnia). Koszt 12 zł. Zapisy w zakrystii.
  11. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.