1. Podczas zeszłotygodniowej zbiórki do puszek na pomoc polskim misjonarzom „Ad Gentes” zebraliśmy 1110 zł . Wszystkim ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  3. Radę Parafialną zapraszamy w środę 10 marca na Mszę św. w jej intencji, a następnie na spotkanie w plebani.
  4. Uczniów klasy III gimnazjum zapraszamy na spotkanie w środę tylko o godz. 16.30, natomiast uczniów klasy I gimnazjum zapraszamy w piątek na godz. 16.30 lub 19.00 na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a następnie na spotkanie, które odbędzie się w kościele.
  5. Kandydatów na ministrantów zapraszamy również w sobotę na spotkanie na godz. 10.00 do kościoła.
  6. Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza w sobotę 13 marca na godz. 17.30 na różaniec, a następnie na Msze św. w intencji rozszerzenia Królestwa Chrystusowego w naszej Ojczyźnie.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje dla dzieci o godz. 11.00, zaś dla młodzieży o godz. 9.45 z Zespołu Szkół nr 24 oraz z przedszkoli leżących na terenie naszej parafii. Tradycyjnie, rekolekcje dla dorosłych odbywać się będą od niedzieli 21 marca, natomiast dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych 31 marca.
  8. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  9. Ofiary na kwiaty i świece do grobu Pańskiego można składać do skarbonki koło chrzcielnicy. Za wszystkich ofiarodawców ks. Prałat odprawi Mszę św. podczas Wigilii Paschalnej.
  10. Wspólnoty Żywego Różańca organizują pielgrzymkę do sanktuarium w Kaliszu. Wyjazd 13 marca, kosz 40 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Wyjazd o godz. 9.00 sprzed kościoła.