1. Podczas zeszłotygodniowej zbiórki na potrzeby Misji i misjonarzy „ad gentes” zebraliśmy 1750 zł. Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  2. Natomiast dziś przed kościołem zbieramy do puszek na obiady dla dzieci pochodzących z ubogich rodzin naszej parafii, a uczących się w Zespole Szkół nr 24. Polecamy ją ofiarności drogich parafian, jednocześnie dziękujemy za złożone ofiary.
  3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 17.15. W piątki Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30 a dla młodzieży o 19.00. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej próba chóru.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 7.15. Odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Ewentualne nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji. Polecamy ją ofiarności parafian. Pamiętajmy również w naszych modlitwach o wszystkich powołanych do kapłaństwa.
  7. W Niedzielę Palmową tj. 16 marca na bydgoskim Fordonie zostanie już po raz ósmy wystawione Misterium Męki Pańskiej. Z tej okazji organizujemy pielgrzymkę parafialną. Koszt wyjazdy wynosi 10 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.
  8. W dniach 22-25 maja pod patronatem Klubu Seniora organizujemy pielgrzymkę do Wilna i Trok. Przyjmujemy już zapisy. Koszt całkowity około 450 zł. Zaliczka 150 zł. Zgłoszenia w zakrystii. Szczegóły podane zostaną na kolejnym spotkaniu Klubu Seniora za dwa tygodnie.
  9. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę”, „Zwiastun Różańcowy” w cenie 50 gr. i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  10. Intencje papieskie
    • na miesiąc luty: „Aby nie odsuwano na margines społeczeństwa ludzi upośledzonych psychicznie, lecz szanowano ich i z miłością pomagano im żyć godnie w ich sytuacji fizycznej i społecznej”.
    • na miesiąc marzec: „Aby wszyscy zrozumieli, jak ważne jest przebaczenie i pojednanie między ludźmi i narodami, a Kościół swym świadectwem głosił miłość Chrystusa, który jest źródłem nowej ludzkości”.