1. Kończymy już wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Dziś kolędować będziemy od godz. 14. 15 a jutro od 16.00.
    Plan kolęd:

• 27 stycznia (niedziela) – ul. Lelewela parzyste od 12 do 50 oraz dodatkowe zgłoszenia
    • 28 stycznia (poniedziałek) – ul. Kilińskiego (parzyste) oraz Czarlińskiego.
  2. W tym tygodniu przypadają Dni Eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlić się będziemy o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne również z naszej parafii. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 16.30. Po wieczornej Mszy św. katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy też chorych z posługą sakramentalną. Ewentualne nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  3. W sobotę obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie u nas zwane Matki Boskiej Gromnicznej. Msze święte w naszym kościele o 8.00, 10.00 i 18.00 z poświęceniem świec. Jest to również XI Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta tego dnia przeznaczona zostanie na jedyny w naszej diecezji klasztor kontemplacyjny Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  4. W tym roku Środa Popielcowa przypada 6 lutego, rozpoczniemy nią odnowienie Misji parafialnych i rekolekcje wielkopostne. Zachęcamy już dziś do zarezerwowania sobie czasu.
  5. Przed kościołem można nabyć tygodnik „Niedziela”, miesięcznik „List” z płytą CD w cenie 10 zł i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  6. Intencje papieskie na miesiąc luty: „Aby nie odsuwano na margines społeczeństwa ludzi upośledzonych psychicznie, lecz szanowano ich i z miłością pomagano im żyć godnie w ich sytuacji fizycznej i społecznej”.