1. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli nas przyjąć, wraz z nami się modlić i złożyć ofiary materialne na potrzeby Kościoła. Jeszcze tylko dziś istnieje możliwość przyjęcia dodatkowej kolędy na zgłoszenie. Przyjmujemy je w zakrystii.
  2. We wtorek obchodzić będziemy święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. Młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych serdecznie zapraszamy na spotkania biblijne. Pragniemy pogłębić znajomość Pisma św. oraz odpowiedzieć na pytania w niej zawarte. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy
  4. Wszystkich parafian zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora w sobotę na godz. 15.30 do salki parafialnej.
  5. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  6. Trwamy w tygodniu powszechnej modlitwy o jedność chrześcijan. Na ekumeniczne nabożeństwa Słowa Bożego zapraszamy dziś na godz. 17.00 do Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, który mieści się przy ul. Strumykowej 8.
  7. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.