1. Dziś po Mszy św. o g. 15.oo w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania.
  2. Również dziś o g. 16.oo w salce odbędzie się spotkanie członków Wspólnoty Żywego Różańca. Prosimy o przyniesienie na nie Pisma Świętego.
  3. W środę o g. 19.oo w salce w domu parafialnym odbędzie się spotkanie duszpastersko-formacyjne młodzieży bierzmowanej. Do udziału w nim zapraszamy uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych z naszej parafii.
  4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o g. 16.3o, dla dorosłych o 17.3o, a dla młodzieży – o 19.oo, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o g. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  5. W przyszłą niedzielę kolekta zbierana będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Toruniu.
  6. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w każdą niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki.
  7. Papieska intencja modlitewna na marzec:
    „Aby Słowo Boże było coraz bardziej słuchane,
    kontemplowane, miłowane i przeżywane”.