1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć świąteczne dzieło pomocy dzieciom i ubogim rodzinom naszej parafii. Na ten cel w tym roku zebrano 5.347 zł i 62 gr.
  2. Okazja do spowiedzi świętej w poniedziałek i wtorek pół godziny przed rannymi Mszami oraz popołudniu od 16.00 do 18.00.
  3. W środę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zachowania pięknej polskiej tradycji powstrzymywania się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych i picia alkoholu. W tym dniu nie będzie mszy roratniej o 7.00 rano.
  4. Tradycyjnie w naszej parafii Mszę Święte plasterkowe sprawować będziemy o godz. 22.00 i 24.00. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy o 7.00.
  5. 26 grudnia w II dzień świąt Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny. W tym dniu odbywać się będzie zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
  7. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” wydanie specjalne i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.