1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć świąteczne dzieło pomocy dzieciom i ubogim rodzinom naszej parafii. Na ten cel zebraliśmy 5.481 zł, dzięki czemu mogliśmy pomóc 64 rodzinom.
 2. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do środy o godz. 7.00. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na próbę chóru.
 4. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej w poniedziałek i wtorek pół godziny przed porannymi Mszami oraz popołudniu od 16.00 do 18.00.
 5. W tym roku Urząd Miasta Torunia organizuje przedwigilijne spotkanie mieszkańców naszego miasta z udziałem Księdza Biskupa, Prezydenta Miasta Torunia oraz fundatorów wigilijnych potraw. Odbędzie się ono w środę 23 grudnia w godz. 16.00-18.00 przy Szopce Bożonarodzeniowej na Rynku Nowomiejskim. Zaproszenia można odbierać w biurze parafialnym. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 6. W czwartek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zachowania pięknej polskiej tradycji powstrzymywania się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych i picia alkoholu. W tym dniu nie będzie mszy roratniej o 7.00 rano, a także o godz. 18.00.
 7. W czwartek Ks. Biskup Andrzej Suski obchodzi swoje urodziny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 8. Tradycyjnie w naszej parafii Msze święte pasterkowe sprawować będziemy o godz. 22.00 i 24.00. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy o godz. 7.00.
 9. 26 grudnia w II dzień świąt Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na renowację Katedry śś. Janów w Toruniu. Polecamy ją ofiarności.
 10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Świętej Rodziny. W tym dniu odbywać się będzie zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
 11. Pan organista i Pan kościelny zakończyli już roznoszenie opłatków wigilijnych. Można je jeszcze nabyć na chórze i w zakrystii.
 12. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę”, inne czasopisma oraz świece wigilijne Caritas (małe w cenie 5zł, duże 12zł).