1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć świąteczne dzieło pomocy dzieciom i ubogim rodzinom naszej parafii. Na ten cel zebraliśmy 6.620 zł i żywność, dzięki czemu mogliśmy pomóc 68 rodzinom.
  2. Msze Święte roratnie sprawujemy od poniedziałku do czwartku o godz. 7.00. Na te Msze św. przyjmujemy również intencje mszalne. Zachęcamy dzieci, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. Wszystkie dzieci zachęcamy do włączenia się w działalność kółka misyjnego. Spotkanie odbędzie się jutro w poniedziałek w salce parafialnej o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej od poniedziałku do czwartku pół godziny przed Mszami św. oraz dodatkowo w środę i czwartek popołudniu od godz. 16.00 do 18.00.
  5. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy 23 grudnia w czwartek od godz. 9.00. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  6. W piątek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zachowania pięknej polskiej tradycji powstrzymywania się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych i picia alkoholu. W tym dniu nie będzie mszy roratniej o 7.00 rano, a także o godz. 18.00.
  7. W piątek Ks. Biskup Andrzej Suski obchodzi swoje urodziny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  8. Tradycyjnie w naszej parafii Msze święte plasterkowe sprawować będziemy o godz. 22.00 i 24.00. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy św. o godz. 7.00.
  9. 26 grudnia w II dzień świąt Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na renowację Katedry śś. Janów w Toruniu, natomiast zbiórka przed kościołem będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia. Polecamy je Waszej ofiarności.
  10. Pan organista i Pan kościelny zakończyli już roznoszenie opłatków wigilijnych. Można je jeszcze nabyć na chórze i w zakrystii.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne. Są także do nabycia wigilijne świece Caritas w cenie: małe 6 zł, duże 15 zł.