1. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zechcieli wesprzeć świąteczne dzieło pomocy dzieciom i ubogim rodzinom naszej parafii. Na ten cel zebraliśmy 6.790 zł i żywność, dzięki czemu mogliśmy pomóc 75 rodzinom.
  2. W tym tygodniu ostatnie dni Adwentu. Msze Święte roratnie sprawujemy do piątku włącznie o godz. 7.00. Na te Mszę św. przyjmujemy także intencje mszalne. Dzieci zachęcamy, aby przynosiły ze sobą lampiony.
  3. Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Dlatego zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi świętej od poniedziałku do czwartku pół godziny przed Mszami św. oraz dodatkowo w czwartek i piątek popołudniu od godz. 16.00 do 18.00.
  4. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy 23 grudnia w piątek od godz. 9.00. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  5. W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zachowania pięknej polskiej tradycji powstrzymywania się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych i picia alkoholu. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Jak co roku Msze święte plasterkowe sprawować będziemy o godz. 22.00 i 24.00. W pierwszy dzień świąt nie ma Mszy św. o godz. 7.00.
  7. 26 grudnia w II dzień świąt Msze święte sprawujemy w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia będzie przeznaczona na renowację Katedry śś. Janów w Toruniu. Polecamy ją Waszej ofiarności.
  8. W sobotę 24 grudnia Ks. Biskup Andrzej Suski obchodzi swoje urodziny. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  9. Sakramentu chrztu św. udzielimy w Uroczystość Bożego Narodzenia. Dlatego rodziców dzieci i ich przyszłych chrzestnych zapraszamy na naukę w piątek po Mszy św. wieczornej.
  10. W imieniu Caritas Diecezji Toruńskiej serdecznie zapraszamy na koncert świąteczny w wykonaniu Haliny Kunickiej, który odbędzie się dziś o godz. 15.00 w Kościele Garnizonowym. Bilety cegiełki w cenie 10 zł można nabyć w zakrystii.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, miesięcznik „List” oraz inne czasopisma religijne. Są także do nabycia kalendarze na rok 2012 wydane przez toruńskie seminarium w cenie 6 zł oraz wigilijne świece Caritas w cenie: małe 5 zł, duże 12 zł.