1. Dziś rozpoczyna się tydzień modlitw o powołana kapłańskie i zakonne. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich młodych ludziach, którzy przygotowują się do przyjęcia święceń kapłańskich, a także módlmy się o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie.
  2. Rodziców, których dzieci przygotowują się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 15.00, a następnie po odbiór szatek.
  3. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy również dziś na Mszę św. wspólnotową o godz. 15.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
  4. W tym tygodniu rozpoczynamy próby przygotowujące dzieci do przystąpienia do I Komunii św. Pierwszą grupę zapraszamy w poniedziałek o godz. 14.00, zaś grupę drugą w środę o godz. 15.30.
  5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich oraz wszystkich parafian, którzy chcą włączyć się charytatywnie w działalność parafii zapraszamy na spotkanie do salki parafialnej we wtorek po wieczornej Mszy św.
  6. W sobotę rozpoczynamy maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiać będziemy codziennie o godz. 17.30.
  7. Spotkanie Klubu seniora odbędzie się w sobotę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszamy.
  8. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 7.15, także tego dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  9. Na spotkanie organizacyjne dotyczące pielgrzymki do sanktuariów maryjnych we Francji zapraszamy w niedzielę 9 maja po Mszy św. o godz. 15.00.
  10. Intencje papieskie na miesiąc maj: „Aby położono kres zasmucającemu i niegodziwemu handlowi żywymi istotami, którego ofiarą padają niestety miliony kobiet oraz dzieci”.