1. Dziś rozpoczynamy rekolekcje dla Zespołu Szkół nr 24: o godz. 9.45 dla gimnazjalistów, a o godz. 11.00 dla dzieci ze szkoły podstawowej. Przypominamy, że obecność na rekolekcjach jest obowiązkowa. Szczegółowy plan jest umieszczony w gablocie i w gazetce.
  2. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie z dr. Stanisławem Burdziejem nt. „Droga św. Jakuba” relacja z pielgrzymki do Santiago de Compostela. Spotkanie to odbędzie się w poniedziałek 15 marca o godz. 18.00 w Centrum Dialogu Społecznego w Toruniu przy ul. Łaziennej 22. Serdecznie zapraszamy.
  4. W tym tygodniu zapraszamy na spotkania uczniów: klas I ponadgimnazjalnych we wtorek o godz. 19.00, klasy II gimnazjum w środę o godz. 16.30 lub 19.00, natomiast klas II ponadgimnazjalnych w piątek o godz. 18.30.
  5. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 10.00 do kościoła.
  6. Klub Seniora organizuje wyjście w najbliższą sobotę do muzeum etnograficznego. Osoby chętne spotykają się w sobotę o godz. 13.40 przy kościele. Natomiast o godz. 15.30 zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie Klubu Seniora.
  7. W piątek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o ks. bp. Józefie Szamockim. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.
  8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje dla dorosłych. Już dziś zarezerwujmy sobie ten czas na spotkanie z Jezusem w Słowie Bożym i sakramentach świętych.
  9. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Produkty spożywcze można będzie składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego.
  10. Ofiary na kwiaty i świece do grobu Pańskiego można składać do skarbonki koło chrzcielnicy. Za wszystkich ofiarodawców ks. Prałat odprawi Mszę św. podczas Wigilii Paschalnej.