1. W zeszłą niedzielę podczas zbiórki do puszek na ofiary tsunami i trzęsienia ziemi w Japonii zebraliśmy 4083,50 zł. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie tej akcji.
  2. W imieniu kleryków i moderatorów Wyższego Seminarium Duchownego jeszcze raz dziękujemy za złożone ofiary podczas kolekty.
  3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiamy w piątki Wielkiego Postu: dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o 17.30, a dla młodzieży – o 19.00, zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – w niedziele o godz. 17.15. Za udział w tych nabożeństwach – będąc w stanie łaski uświęcającej – można uzyskać odpust zupełny.
  4. Przypominamy, że trwa spowiedź wielkanocna. Dlatego prosimy o oddawanie kartki podczas spowiedzi. Jeśli ktoś jeszcze jej nie posiada, można ją odebrać w zakrystii.
  5. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zapraszamy we wtorek na Mszę św. na godz. 18.00, a następnie na spotkanie do salki parafialnej.
  6. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch organizowaną przez Klub Seniora naszej parafii zapraszamy na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy św.
  7. Jak co roku pragniemy zorganizować paczki dla biednych rodzin z naszej parafii. Dlatego w przyszłą niedzielę produkty spożywcze można będzie składać do kosza, a ofiary pieniężne do skarbonki przy figurze św. Antoniego. Z góry składamy serdeczne podziękowania.
  8. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  9. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie również w sobotę na godz. 11.00 do salki parafialnej.
  10. Informujemy, że Toruńskie Centrum Caritas w ramach nowej akcji sprzedaje świece wielkanocne – tzw. „Paschałki”. Dochód ze sprzedaży tych świec wspomaga różne akcje charytatywne toruńskiego Caritas. Dlatego informujemy, że po Mszy św. przy wyjściu z kościoła można kupić już tylko duże świece w cenie 10 zł.
  11. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.
  12. Papieskie intencje na miesiąc kwiecień: „Aby Kościół – przez wiarygodne głoszenie Ewangelii – potrafił wciąż dawać następnym pokoleniom nowe powody do życia i nadziei”.