1. W poniedziałek zakończyliśmy wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkich parafianom, którzy zechcieli nas życzliwe przyjąć, jak również wesprzeć materialne. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
  2. W tym tygodniu rozpoczyna się Wielki Post a z nim nasze rekolekcje parafialne dla dorosłych, które w tym roku będą odnowieniem Misji Świętych, poprowadzą je Ojcowie Paulini z Torunia. Przygotowaniem do tego czasu będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i we wtorek od porannej do wieczornej Mszy.
  3. W Środę Popielcową Msze Święte z posypaniem popiołem w naszym kościele o 8.oo, 10.oo, 16.3o i 18.oo. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje post jakościowy i ilościowy.
  4. Środa Popielcowa rozpoczyna kwartalne dni modlitw o ducha pokuty a także Tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy o tych intencjach w naszych modlitwach indywidualnych.
  5. W czasie trwania rekolekcji:
    • w środę na każdej mszy kazanie rozpoczynające rekolekcje
    • w czwartek nauka stanowa dla małżeństw,
    • w piątek od godz. 15.3o spowiedź
      a o godz. 19.oo Droga krzyżowa ulicami parafii (będzie to jedyna Droga krzyżowa tego dnia), do udziału w niej serdecznie zapraszamy,

• w sobotę zaś o godz. 8.oo Msza Święta w intencji chorych i cierpiących z naszej parafii, prosimy rodziny o umożliwienie chorym uczestnictwa w tej Mszy.
      Sobotnią wieczorną Mszą Świętą zakończymy rekolekcje.
  6. Przed kościołem można nabyć „Niedzielę” i inne czasopisma religijne, a także nowy numer „Naszej wspólnoty”.
  7. Intencje papieskie na miesiąc luty: „Aby nie odsuwano na margines społeczeństwa ludzi upośledzonych psychicznie, lecz szanowano ich i z miłością pomagano im żyć godnie w ich sytuacji fizycznej i społecznej”.