1. Podczas zbiórki do puszek w poprzednią niedzielę na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi na Haiti zebraliśmy 3240 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam Bóg zapłać.
  2. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy dziś na Mszę św. na godz. 15.00, która zostanie odprawiona w intencji kapłanów naszej parafii.
  3. Klub Seniora i schola dziecięca serdecznie zapraszają na jasełka, które zostaną przedstawione jutro w poniedziałek po wieczornej Mszy św. Po ich zakończeniu wspólnie będziemy śpiewali kolędy jako pożegnanie tegorocznego żłóbka bożonarodzeniowego. Serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Ten dzień poświęcony jest wszystkim osobom konsekrowanym, zatem kolekta przeznaczona zostanie na Klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe, dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od 17.00 dla dorosłych, po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  6. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zechcieli nas przyjąć, wraz z nami się modlić i złożyć ofiary materialne na potrzeby Kościoła.
  7. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. zapraszamy na spotkanie w sobotę w dwóch grupach na godz. 9.00 i 10.00. Natomiast rodziców dzieci zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 15.00.
  8. Z inicjatywy Klubu Seniora jest organizowana pielgrzymka do najpiękniejszych sanktuariów maryjnych we Francji (Paryż, Lourdes, La Salatte). Termin pielgrzymki 29.05 – 6.06, koszt 1900 zł. Zapisy i przedpłatę w wysokości 800 zł. przyjmujemy w zakrystii. Więcej informacji można uzyskać w gablocie i w „Naszej Wspólnocie”. Serdecznie zapraszamy.
  9. Przy wyjściu z kościoła wyłożone zostały informacje o sposobie przekazania 1% podatku na rzecz Caritas Diecezji Toruńskiej. Nas nic to nie kosztuje, a innym możemy pomóc. Dlatego prosimy o wsparcie tego dzieła.
  10. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.
  11. Intencje papieskie na miesiąc luty: „Za wszystkich ludzi nauki i kultury, aby poprzez szczere poszukiwanie prawdy mogli dojść do poznania jedynego prawdziwego Boga”.