1. Z radością informujemy, że na mocy dekretu Księdza Biskupa Andrzeja Suskiego ks. Wojciech Wierzbicki z dniem 1 lutego został zwolniony z funkcji wikariusza w naszej parafii i jednocześnie ustanowiony proboszczem w parafii pw. św. Barbary w Świętym koło Łasina. Księdzu Wojciechowi dziękujemy za niespełna 8 lat spędzonych w naszej parafii. Jednocześnie wraz z nową posługą życzymy, aby powołanie na urząd proboszcza było źródłem radości, a dobry Bóg niech prowadzi i umacnia w posłudze kapłańskiej.
  2. W środę obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu Msze Święte sprawujemy o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Ten dzień poświęcony jest wszystkim osobom konsekrowanym, zatem kolekta przeznaczona zostanie na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe, dobre i liczne powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek spowiedź święta od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od 17.00 dla dorosłych. W tym miesiącu na katechezę dla dorosłych zapraszamy w przyszły piątek 11 lutego. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  4. Informujemy, że biuro podróży Polonus organizuje pielgrzymkę do Rzymu na uroczystości beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. Odbędzie się ona w dniach 29 kwietnia do 4 maja, koszt 1520 zł. Więcej informacji i zapisy w zakrystii.
  5. Młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych serdecznie zapraszamy na spotkania biblijne. Pragniemy pogłębić znajomość Pisma św. oraz odpowiedzieć na pytania w niej zawarte. Spotkanie odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
  6. Wszystkie dzieci chcące śpiewać w scholii parafialnej zapraszamy na spotkania w soboty o godz. 10.00 w salce parafialnej.
  7. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.
  8. Intencje papieskie na miesiąc luty: „Aby tożsamość rodziny była szanowana przez wszystkich i aby była uznawana jej niezastąpiona wartość dla całego społeczeństwa”.