1. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie, jednak jeszcze dziś istnieje możliwość zapisania się w zakrystii na kolędę dodatkową. Wszystkim, którzy zechcieli nas przyjąć, wraz z nami się modlić i złożyć ofiary materialne na potrzeby Kościoła, składamy serdeczne podziękowania.
  2. Schola dziecięca naszej parafii wystąpi dziś po Mszy św. wieczornej z koncertem kolęd. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd i pożegnania żłóbka bożonarodzeniowego.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickichzapraszamy we wtorek na Mszę św. o godz. 18.00, a następnie na spotkanie w salce parafialnej.
  4. W czwartek obchodzić będziemy święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu Msze Święte sprawujemy o godz. 8.00, 10.00 i 18.00. Ten dzień poświęcony jest wszystkim osobom konsekrowanym, zatem kolekta przeznaczona zostanie na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie.
  5. W piątek przypada wspomnienie św. Błażeja. Podczas każdej Mszy św. będzie udzielone błogosławieństwo gardeł.
  6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: w pierwszy czwartek będziemy modlić się o święte i dobre powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi świętej od godz. 16.00 dla dzieci i młodzieży, a od godz. 17.00 dla dorosłych. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na Różaniec fatimski o godz. 7.15, odwiedzimy również chorych z posługą sakramentalną. Nowe zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  7. Wszystkich parafian zapraszamy na spotkanie Klubu Seniora w sobotę na godz. 15.30do salki parafialnej.
  8. Pielgrzymom udających się w kwietniu na pielgrzymkę do Ziemi Świętejprzypominamy, że w zakrystii można wpłacać III ratę w wysokości 500 zł.
  9. Przed kościołem można nabyć numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą Wspólnotę”, miesięcznik „List” oraz inne czasopisma religijne.