1. Dziś w naszej wspólnocie parafialnej kończymy wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie, za dar wspólnej modlitwy, jak również za składane przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać!
  2. W piątek będziemy obchodzili liturgiczne święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze święte z błogosławieństwem świec odprawimy o g. 8.oo, 10.oo, 16.3o i 18.oo. Tego dnia w Kościele przypada Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta zbierana tego dnia zostanie przekazana na utrzymanie jedynego w naszej diecezji klasztoru klauzurowego sióstr karmelitanek w Łasinie. Po Mszy św. o g. 18.oo nastąpi pożegnanie Żłóbka.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W 1. Czwartek będziemy się modlili o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu, także z naszej parafii. W 1. piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. – z racji święta Ofiarowania Pańskiego – pół godziny przed każdą Mszą św. W 1. Sobotę zapraszamy do kościoła o g. 7.15 na wspólną modlitwę różańcową i rozmyślanie – zgodnie z prośbą Maryi w Fatimie. Tego też dnia odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. W sobotę przypada też wspomnienie św. Błażeja. Po Mszy porannej odprawimy obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych zwany błażejowym.
  5. Spotkanie dla grupy dodatkowej kandydatów do bierzmowania odbędzie się nie w ten, lecz w następny czwartek.
  6. Codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. w kościele jest adoracja Najświętszego Sakramentu, a w niedzielę w kościele o g. 8.oo śpiewamy Godzinki.
  7. W czasie kolędy informowaliśmy i zachęcaliśmy do udziału w misjach świętych, które będą miały miejsce w naszej parafii w pierwszym tygodniu Wielkiego Postu. Tak więc do ich rozpoczęcia zostało 4 tygodnie…
    W kościele z przodu i pod chórem zostały wyłożone broszury z programem misji.

8. Papieska intencja modlitewna na luty:
    „Aby dobra ziemi, które Bóg dał wszystkim ludziom, wykorzystywane były mądrze i zgodnie z kryteriami sprawiedliwości i solidarności ”.