1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na cele inwestycyjne. Polecamy ją ofiarności parafian. Na rzecz poszkodowanych w Birmie, w zeszłym tygodniu zebraliśmy 3450 zł.
  2. Również dziś przed kościołem Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zbiera podpisy pod moratorium zakazującego wykonywania aborcji. Osoby chcące poprzeć ten wniosek prosimy o przyniesienie ze sobą dowodu osobistego.
  3. Nabożeństwa czerwcowe sprawować będziemy w łączności z wieczorną Adoracją.
  4. W środę o godz. 16.00 w naszej parafii zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania. Próby do bierzmowania odbędą się w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 zaś spowiedź dla kandydatów i świadków we wtorek od godz. 16.00 do 18.00.
  5. Spotkanie dla uczniów klas I i II gimnazjum, którzy nie zaliczyli jeszcze przygotowania do sakramentu bierzmowania odbędzie się we wtorek o godz. 19.00.
  6. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek modlić się będziemy o liczne i dobre powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii a także za już powołanych do służy Bogu. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi świętej dla dzieci i młodzieży od godz. 16.00 a dla dorosłych od godz. 17.00, po Mszy Świętej wieczornej katecheza dla dorosłych. W pierwszą sobotę zapraszamy na różaniec fatimski o godz. 7.15.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski..
  8. Organizujemy parafialny wyjazd młodych na Spotkania lednickie w sobotę 7 czerwca. Wyjazd o godz. 7.00 sprzed kościoła. Koszt 30 zł (z pakietem i ubezpieczeniem). Zapisy w zakrystii.
  9. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę”.
  10. Intencje papieskie na miesiąc czerwiec: „Aby każdy chrześcijanin zacieśniał głęboką, osobistą przyjaźń z Chrystusem i dzięki temu mógł przekazywać każdemu napotkanemu człowiekowi moc Jego miłości.”