1. W poniedziałek o godz. 18.30 kolejna próba chóru.
  2. Spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. Spotkanie dla klas II ponadgimnazjalnych odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce parafialnej.
  4. W przyszłą niedzielę adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Otoczmy życie troską”. Również w niedzielę odbędzie się Msza św. dla Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 15.00, a po niej spotkanie formacyjne. Podczas niej nastąpi poświęcenie obrazu, który będzie nawiedzał rodziny Wspólnoty Nieustającego Różańca.
  5. Przed kościołem można nabyć nowy numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę”, „Zwiastun Różańcowy” i świece wigilijne Caritas: małe w cenie 5zł, duże 12zł.