1. Kontynuujemy wizyty duszpasterskie, zwane kolędą. Prosimy o życzliwe przyjęcie i przygotowanie krzyża, świeczników, wody święconej, a dzieci szkolne zeszytów z religii i książeczek do bierzmowania. Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty od 15.00, a w niedziele od 14.15.

Plan kolęd:

• 10 stycznia (niedziela) wieżowce na ul. Wybickiego, Żelaznej oraz Młodzieżowa 22 i 24
    • 11 stycznia (poniedziałek) dokończenie ul. Kołłątaja numery nieparzyste oraz parzyste 2-18b
    • 12 stycznia (wtorek) dokończenie ul. Kołłątaja oraz ul. PCK numery nieparzyste 9-37
    • 13 stycznia (środa) dokończenie ul. PCK i ul. Rejtana
    • 14 stycznia (czwartek) ul. Wiązowa (cała)
    • 15 stycznia (piątek) ul. Dekerta (cała)
    • 16 stycznia (sobota) ul. Legionów numery nieparzyste oraz numery parzyste 10-28d
    • 17 stycznia (niedziela) dokończenie ul. Legionów oraz ul. Chodkiewicza i Żwirki i Wigury
    • 18 stycznia (poniedziałek) ul. Ogrodowa (cała) oraz ul. Kilińskiego numery nieparzyste
  2. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.
  3. W przyszłą niedzielę kolekta zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu. Polecamy Waszej ofiarności.
  4. Przed kościołem można nabyć nowy numer tygodnika „Niedziela”, „Naszą wspólnotę” oraz inne czasopisma religijne.