1. Dziś zbiórka do puszek na cele dobroczynne. Zapraszamy na zakończenie nowenny do Miłosierdzia Bożego o godz. 14.30 oraz na Mszę Świętą o godz. 15.00 członków Róż Różańcowych i Czcicieli Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek obchodzić będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesioną z 25 marca a we wtorek uroczystość św. Józefa przeniesioną z 19 marca.
  3. W poniedziałek po mszy wieczornej zapraszamy na próbę chóru.
  4. W środę 2 kwietnia przypada 3 rocznica śmierci Sługi Bożego Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy na Mszę świętą o rychłą beatyfikację na godz. 21.00. Po Mszy świętej Apel Jasnogórski.
  5. W tym tygodniu przypadają dni Eucharystyczne: pierwszy czwartek miesiąca z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne, pierwszy piątek ze spowiedzią dla dzieci i młodzieży od 16.30 i dla dorosłych od 17.30, pierwsza sobota z różańcem fatimskim o godz. 7.15.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się przed kościołem zbiórka na cele inwestycyjne: remont dachu na plebani i odnowienie tarcz zegarowych. Polecamy ją ofiarności parafian. Dla ułatwienia w kościele wyłożone są koperty, które można składać również na tacę.
  7. Przed kościołem można nabyć świąteczny numer „Niedzieli”, „Naszą wspólnotę” i inne czasopisma religijne.
  8. Intencje papieskie na miesiąc kwiecień: „Aby chrześcijanie, również w trudnych i złożonych sytuacjach współczesnego społeczeństwa, niestrudzenie głosili swoim życiem, że zmartwychwstanie Chrystusa jest źródłem nadziei i pokoju”.